11 EYLÜL (İKİZ KULELER) SALDIRISI GERÇEK Mİ..? ***PART II***

2013-09-01 02:20:00

 Eveeeettt..Devam edelim mi arkadaşlar..Bence edelim çünkü daha yolun başındayız.Perdelerin ardında daha çoookk görülcek şeyler var;

                                                                  …………………………..

 11 Eylül 2001 günü sadece 5 TV kuruluşu ve bunların kardeş kanalları olay yerinden canlı yayın yaptı. Sonra 36 adet "amatör" kayıt televizyonlarda fink atmaya başladı. Gelin canlı yayınlardan başlayalım, Fox'un canlı yayınına bakalım. (çarpma anı görüntüleri)

 Fox 5 kanalı, 2. uçağın çarpma anını aynen şu şekilde yayınladı, ağır çekim alalım mı?

Saat (ABD): 09:03:11

 

 

Gelin zoom yapıp parça parça inceleyelim şimdi, arka sıra dinle burayı evladım..!

 

Sağdan girdi kadraja uçak, birazdan çarpacak.

  

Evet daldı şu an.

 

 

Deliyor kuleyi..

  

 

İyi de o ne?

 

 

Şu an görmekte olduğunuz şey, bir gökdelene "ön"yüzünden girip "arka"yüzünden çıkan uçak kokpitidir. En ufak bir hasar almadan, dağılmadan.

 

 

 

Patlamanın alevleri binanın (bize göre) sol yüzünde şu an oluşuyor ve uçak kokpiti ilerlemeye devam ediyor.

 

 

Kokpitin devamı da çıkıyor dışarı, patlama alevleri kamufle etse de dağılmadan ilerlemeye devam ediyor. Taa ki...

 

 

Ekran kararana dek...

 

 

Lakin bu nasıl bir uydu hatasıysa, tam dünya tarihinin en ilginç anına denk geliyor ve kanalın logosu, alt yazıları vs bundan etkilenmiyor. Bu paranoya değil, birazdan üst üste koyacağımız birçokşey ile beraber neden paranoya olmadığını sen de anlayacaksın arkadaş.

 

 

 

Tamam çaktırma, ver görüntüyü.

 

 

Geçti, devam et.

 Bu nedir?

 Açıklayacaz, paniğe mahal yok.

 Şimdi söyleyeceklerimi dikkatle ve önyargısız okuyacaksınız. Zira henüz konunun başındayız, dediğim gibi ben de kolay ikna olmadım bunlara, o sebeple sabırla parçaları birleştirmeme izin verin. Daha sonra kararı kendiniz vereceksiniz zaten.

 Gelin benimle.

 Olay nedir biliyor musunuz arkadaşlar? 

 Uçak diye bize izlettirilen şey yalnızca bir bilgisayar animasyonundan ibaret.

 

Ve bu uçak animasyonunun bitiş noktasını tutturamıyorlar, zira İkiz Kuleler'i çeken kamera hareket halinde. Bakıyorlar uçağın kokpiti fırladı gitti kulenin öbür ucundan, yarım saniyelik bir gecikmeyle (refleks) görüntüyü karartıyorlar.

 

 Komedi gibi di mi?

 Peki nasıl emin olabiliriz böyle bir şeyin yaşandığından?

 Diğer çekimlerle ve fotoğraflarla kıyaslayarak tabi ki. Diğer çekimleri aşama aşama inceleyecez, aklınıza gelen her sorunun bir cevabı var, hiçbir noktayı boş bırakmayacam. Bundan olabildiğince emin olarak sabırla okuyun bu yazıyı.

 Şimdi gelin, FOX TV'de yaşanan bu doğa olayının gerçek olduğunu varsayalım. Yani diyelim ki gerçekten bizim müslüman teröristlerin uçağı iman gücüyle kuleyi delip geçmeyi başardı, o pilot kabini parçalanmadan çıktı kulenin diğer ucundan, eyvallah. Newton'un da anasını ağlattık. Bu durumda sizlere kulenin arka yüzünü göstermek durumundayım sevgili arkadaşlar,

 

 

 

Hani la delik? Uçağın pilot kabini fırlamıştı oradan, nerde olum uçağın delip geçtiği yarık? Bak fotoğrafı çeken adamın ismi, çekiş saati bile yazıyor orada. Nerde lan uçak kokpitinin delip geçeceği büyüklükte bir yarık burada?!!

 Delik falan yok, 2. patlamanın yaşandığı güney kulesini yakından görüntüleyen video'ların hepsine bakın, bu kulenin arka yüzünde bir yarığa falan rastlamayacaksınız.

 Diğer video'ları daha sonra karşılaştıracaz, fakat önce TV'de verilen canlı yayınları bir halledelim..

 Peki Fox Tv'deki bu canlı seyrettiğimiz kokpit faciası daha sonra televizyonlarda yayınlandı mı?

 Ahaha, bu görüntü bir daha ne Fox TV'de ne de başka bir kanalda yayınlandı. Yalnızca CNN, saat 9:09'da Fox Tv'nin çekimini yayınladı (hani izleyicilere farklı açılardan seyrettirelim hesabı). Fakat bakalım CNN bu görüntüyü nasıl yayınladı?

 CNN'in yayınladığı FOX TV kaydını veriyorum, tam o anın link'ini verecem sizlere, buyrun.

 Ehehe, işte CNN, yukarıdaki seyrettiğimiz FOX TV kaydını aynen bu şekilde yayınlıyor.

 Sansürde yeni bir çığır.

 Dahiyane bir şekilde, kocamanbir altyazı koyarak uçak ve kuleden dışarı fırlayan kokpit görüntüsünü kapatıyorlar, patlamadan sonrakio bölgeyi gösteriyorlar.

 Sanırım CNN ekibinin bu "sıçış anı"nı gizlemeye çalışmadığını, uçağın altyazı sebebiyle gözükmüyor oluşunu kasıtlı yapmadıklarını, tüm bunların tesadüf olduğunu iddia edecek bir sığır yoktur aramızda?

 Fakat esas komedi bu değil.

 Eğer CNN kaydını seyrederseniz, tam şu sıradatelefonla bağlanan kişi "bazı insanlar FÜZE gördüklerini iddia ediyorlar, bu bir füze saldırısı olabilir" diyor. Ve CNN spikeri hemen "hayır hayır, biz öbür stüdyoda (Fox stüdyosunu kastediyor) BÜYÜK bir uçağın çarptığını gördük" diye olaya müdahale ediyor ve ardından kendilerini ispat etmek için Fox Tv'den aldıkları bu görüntüyü yayınlıyorlar. Dur dur tekrar vereyim, bak bunu.

 

 

Ve CNN spikeri bu görüntü yayınlanırken utanmadan sıkılmadan "to be sure, there it is, the PLANE" (emin olmak için bakalım, aha işte UÇAK) diyor.

 

 

Bu görüntülerde uçak görebilen var mı?

 

Bazı psişik güçleri olan otobüs şöförleri olur ya, 500 kişinin ayakta gittiği otobüste bile boş yer görebilip yolcu alır ya, "ablacım arkalar boş ilerleyelim" der ya, işte bu spiker de öyle bir şey. Kimsenin göremediği bir uçağı, sırf laf kalabalığıyla insanlara yedirmeye çalışıyor kendisi.

 

Bir diğer komedi ise, Fox TV daha sonra bu görüntüleri arşivlerinden kaldırıyor. Buyrun, her şeyin ispatı yine Simon Shack adlı psikopat cengaverin 8'er dakikalık 2 video'sunda, şimdi değil ama boş bir vaktinizde MUHAKKAK 2 bölümünü de seyredinèhttp://www.youtube.com/watch?v=vzCW197AqpM

 

Lütfen hem bu Simon'ı, hem de beni çürütmek için Fox TV'nin resmi arşivlerinden, bu ilk canlı yayın kayıtlarını bulun.

 

Bulamayacaksınız. Sadece o an izleyip de arşivleyen kişiler sayesinde ulaşabiliyoruz Fox'un gerçek 11 Eylül 2001 canlı yayın kaydına. Ki Fox baya bir uğraş verdi o kaydın yayılmaması için, siz de yukarıda verdiğim orijinal Fox kaydına silinmeden bir bakın derim. Çünkü şöyle bir durumla karşı karşıya gelebilir o link, tıpkı bugüne kadar olduğu gibi:

 

 Fox'un birçok kardeş kanalı da var (hani bizdeki Ntv, Ntvspor gibi), fakat onların canlı yayın kayıtlarını değiştirme gereği görmüyorlar. Zira bu kuleyi delip geçen "pilot kabini" faciası sadece tek kanallarında yaşanıyor.

 Ve Fox, arşivlerinden kendi yayınlarını kaldırıp, diğer kanallardan kolaj görüntülerle yeni bir yayın kaydı oluşturuyor arşivde. İşte atıyorum 5 dk.ABC'den, 5 dk.CNN'den yayınlar koyup yeni ve hayali bir yayın üretiyorlar. Ve ne hikmetse, CNN'den aldıkları görüntüleri yayınladıkları sırada, az önce izlediğimiz telefonla bağlanan adam tam "bazı insanlar FÜZE gördüler" diyeceği sırada lafını yarıda kesiyorlar. Ahaha, alın tam o anı veriyorum size, lütfen seyredin, sadece 10 saniyelik kısmını seyretmeniz bile kâfi: buyrun.

 Al bu dasadece uyduruk Fox kaydını seyretmek isteyenler için tam o cümlenin kesildiği an, "some people said that they saw..." derken kesiyorlar adamı aniden, çünkü cümlenin devamında "A MISSILE" (füze) gelecek.

 Halbuki CNN ekranlarında biz bu telefonla bağlanan kişinin "bazı insanlar füze gördüklerini söylüyorlar" dediğine şahit olmuştuk. Muhtemelen telefonla bağlanan o kişi ekipten değildi ;)

 Bu aslında birçok şeyin ispatı, fakat henüz size somut ispatlar sunmadım. Yazının 3. Bölümünde  göreceğiniz onlarca şeyi üst üste koyduğunuzda tüm bunların bir anlamı olacak, sabredin..

 TO BE CONTINUED...

 

0
0
0
Yorum Yaz